wakacje2019

Start

I Festyn Szkolny w SP8 za nami!!!

usmiechW imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie w organizację i obecność na I FESTYNIE SZKOLNYM, który odbył się 26 maja 2018r.
Dzięki wielkiej życzliwości i zaangażowaniu wielu rodziców, nauczycieli oraz sponsorów udało nam się przygotować atrakcyjne nagrody. Kwota jaką zebraliśmy to 23862,19 zł, pozwoli nam zrealizować nasz cel, jakim jest ZAKUP SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO do pracowni komputerowej naszej szkoły.

Wszystkie niezapomniane chwile przy wspólnej zabawie i biesiadowaniu, które umilane były przez występy zespołów muzycznych, kabaretu, teatrzyków możemy przypomnieć sobie na zdjęciach (ILUZJON fb) lub filmie (SP8 fb). Więcej zdjęć wkrótce.

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013