wakacje2019

Start

Sportowe warsztaty z Moniką Pyrek

skokotyczceDnia 24 maja 2018 r. uczniowie klasy IIIc i IIId wraz z wychowawczyniami p. J. Domaszk i M. Łapińską-Wencławską brali udział w pierwszych warsztatach skoku o tyczce. Event dla uczniów słupskich szkół podstawowych odbył się w ramach akcji "Monika Pyrek Camp".

W warsztatach skoku o tyczce na stadionie 650-lecia przy ul. A. Madalińskiego wszyscy uczestnicy mogli wykonywać podstawowe elementy treningu w tej dyscyplinie. Była też wyjątkowa okazja do zaliczenia pierwszej wysokości z tyczką. Zajęcia były prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej. Wśród trenerów była jedna z najbardziej utytułowanych tyczkarek w Polsce - Monika Pyrek, czterokrotna olimpijka.

Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody - niespodzianki od sponsora warsztatów. Celem projektu jest zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej. (zdjęcia)

Autor tekstu: Małgorzata Łapińska-Wencławska

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013