Start

Wiosenny prezent

kwiatyWiosna zawitała w aurze i w naszej szkole. 9 kwetnia 2018r. pani Joanna Reichert–Harasim, mama Antosia z klasy I b, podarowała nam piękne bratki, które zostały posadzone w kamiennych rynienkach przed wejściem do szkoły.

Pani Joasia ofiarowując nam kwiaty chciała, by ich widok umilił wszystkim wiosenne dni. Serdecznie dziękujemy za prezent. To niezwykle miłe, że nasi rodzice inicjują takie działania. O bratki będziemy dbać i mamy nadzieję, że długo będą cieszyły nasze oczy. (zdjęcia fb)

notatka i zdjęcia: E.Koszela

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013