Siódmoklasiści na premierze filmu "Tomb Raider"

film6 kwietnia 2018r. uczniowie klas siódmych wraz z wychowawczyniami wzięli udział w najnowszej ekranizacji kultowej gry komputerowej "Tomb Raider". Twórcy filmu w bardzo ciekawy sposób, przedstawili pierwszą przygodę dzielnej pani archeolog Lary Croft.

Tropikalna wyspa, poszukiwanie ojca, mistyczna otoczka i dużo strzelania z łuku – to zapewniło że film jest świetnym widowiskiem. Po premierze kinowej część siódmoklasistów udała się do pizzerii, aby miło spędzić wspólnie czas przy pysznych pizzach. (klasa 7C)

notatka: J.Czarnowska