Zajęcia ze strażniczką miejską

strazmiejskaNa przełomie lutego i marca odbyły się spotkania profilaktyczne, które poprowadziła strażniczka miejska p. A. Majewska.

W klasach siódmych tematyka dotyczyła „Odpowiedzialności karnej osób nieletnich”, klasy czwarte zapoznały się z zagrożeniami jakie niesie ze sobą "Cyberprzestrzeń", a w klasach szóstych „Dopalacze”.
W oddziałach zerowych strażniczka przeprowadziła zajęcia „Nie ufaj obcym”, a w klasach I-III spotkania dotyczyły ekologii i ochrony środowiska - „Mały strażnik przyrody”.

Przeprowadzone zajęcia poszerzyły wiedzę i podniosły świadomość naszych dzieci na bardzo ważne problemy społeczne. (zdjęcia)

ni fot. D. Sykuła