Start

Super dostawa ziemi do kwiatów!!!

kwiatyMiło nam poinformować, że firma Ark-Pol producent podłoży ogrodniczych z Dorochuczy w województwie lubelskim, przekazała naszej szkole 1000 kg ziemi do kwiatów. Bardzo dziękujemy za wsparcie, życzliwość i bezinteresowną pomoc, której nam udzielono.

Czytaj więcej...

"Zabawy lekkoatletyczne" uczniów szkół podstawowych

sport14 listopada uczniowie z klasy 3d uczestniczyli w "Zabawach lekkoatletycznych" zorganizowanych na hali sportowej przy ulicy Madalinskiego w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego".

Czytaj więcej...

Świętowaliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

flaga polskiDzień 11 listopada, to dla każdego Polaka wyjątkowy dzień. To nie jest zwykła data, ale symbol zwycięstwa, symbol walki o wolność. W związku z tym, że 11 listopada w tym roku jest dniem wolnym, świętowaliśmy 10 listopada.

Czytaj więcej...

"Zemsta" w Nowym Teatrze w Słupsku

maski7 listopada 2017r. uczniowie klas szóstych i siódmych oglądali w Nowym Teatrze w Słupsku, najchętniej grywaną komedię hrabiego Aleksandra Fredry - „Zemsta”. Utwór ten od pokoleń jest także żelazną pozycją w kanonie lektur polskiej szkoły.

Czytaj więcej...

Mickiewiczowskie "Dziady" w Nowym Teatrze w Słupsku

maski31 października br. uczniowie klas siódmych oglądali mickiewiczowski spektakl "Dziady" w reżyserii Stanisława Miedziewskiego. Podczas dwugodzinnego spektaku w Nowym Teatrze w Słupsku młodzi widzowie zapoznani zostali z obowiązkową lekturą szkolną - klasyką polskiego dramatu romantycznego.

Czytaj więcej...

Koncert edukacyjny "Na dwa i na trzy”

muzyka20 października uczniowie klas 6d i 4c wzięli udział w koncercie edukacyjnym pod hasłem „Na dwa i na trzy”, który miał miejsce w słupskiej filharmonii Sinfonia Baltica.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013