Start

Bal karnawałowy z Gabi

karnawal311 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas 0 – III. Ach, co to był za bal! W tym dniu szkolny hol zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, piratów, diabełków, aniołków, piłkarzy i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Czytaj więcej...

Życzenia na 2018

zyczenia2017

Zapraszamy do zapoznania się z video życzeniami (tutaj)

oraz szkolną Wigilią klas 0-3 (tutaj) oraz klas 4-7 (tutaj)

Bezpieczeństwo w Sieci - lekcja multimedialna.

informatyk30 listopada dzieci z klas 2a, 3a, 3b i 3d wzięły udział w lekcji multimedialnej przygotowanej przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina.

Czytaj więcej...

Kolejna firma wsparła naszą szkołę!!!

nice homeSpołeczność Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku składa podziękowania firmie NiceHome z Wrocławia za nieodpłatne przekazanie naszej placówce ozdób bożonarodzeniowych, które wzbogacą świąteczny wystrój naszej szkoły.

Trening z ekspertem - Moje Bambino

dzieci27 listopada 2017r. w naszej szkole został przeprowadzony 3 godzinny warsztat szkoleniowy pt. Kodowanie i programowanie z Moje Bambino. Funkodowanie czyli programowanie dla najmłodszych poprzez zabawę i ruch. W warsztacie wzięło udział 44 nauczycieli słupskich placówek oświatowych.

Czytaj więcej...

Nocowanie w szkole uczniów klas II-III

ksiezyc1 grudnia 2017 r. uczniowie klas II a, III b, III c, III d i III f nocowali w budynku „ósemki” pod opieką swoich wychowawców: B. Kostrzewy, B. Tęsnej, J. Domaszk, J. Kostrzewy i B. Stefaniec.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013