Nagrodzona nasza oszczędność w programie Euronet 50/50

euronet50 50max11 września 2018r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Słupsku został podsumowany 2-letni program edukacyjno-ekologiczny „Każdy wat na wagę złota” znany pod nazwą Euronet 50/50, w którym nasza szkoła brała aktywny udział.

Uczniowie uczyli się, jak oszczędzać energię elektryczną, cieplną oraz wodę. W wyniku dokładnych obliczeń, uczniowie i pracownicy szkoły poprzez swoje ekologiczne zachowania zaoszczędzili kwotę około 2000 zł. Koordynatorem akcji w szkole była pani Bożena Kozłowska.
Brawo! Wszyscy mamy nadzieję, że takie postawy będą kontynuowane! (foto na fb)