Start

Projekt "W NAUCE SIŁA. Warsztaty naukowe dla dzieci, piknik naukowy" rozpoczęty!!!

akad2W styczniu rozpoczęły się zajęcia realizowane w ramach zadań społecznych Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego 2019 "W NAUCE SIŁA. Warsztaty naukowe dla dzieci, piknik naukowy". Zajęcia te zgłoszone zostały przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku, a liczne głosy oddane przez słupszczan na ten projekt pozwoliły na jego obecną realizację.

Zgodnie ze zgłoszonym projektem uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach:

MATEMATYKA NA WESOŁO
klasy 2-3, zajęcia prowadzi p. Beata Stefaniec, (zdjęcia)
klasy 5, zajęcia prowadzi p. Janina Rudnik, (zdjęcia)

KODOWANIE
klasy 2; zajęcia prowadzi p. Grazyna Krupiarz, (zdjęcia)
klasy 4; zajęcia prowadzi p. Janina Rudnik, (zdjęcia)

ZABAWY FIZYKĄ
klasy 2-3; zajęcia prowadzi p. Jolanta Czarnowska, (zdjęcia)
klasy 8; zajęcia prowadzi p. Jolanta Czarnowska. (zdjęcia)

Więcej informacji i fotorelacji z zajęć znajduje się na stronie Stowarzyszenia (zobacz). Serdecznie zapraszamy!