Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

Informacje dla osób niesłyszących

INFORMACJA

Informujemy, że osoby niesłyszące mogą kontaktować się ze Szkołą Podstawową nr 8 w Słupsku poprzez przesłanie:

1. wiadomości e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. wiadomości tekstowej pod nr telefonu:
  3. faksu pod nr : tel./fax 59-8417980

Ponadto informujemy, że podczas załatwiania spraw w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku, osoba niesłysząca może korzystać z pomocy dowolnie wybranej przez siebie osoby, która będzie jej towarzyszyć w celu ułatwienia komunikacji