wakacje2019

Start

Uczniowie nagrodzeni w wojewódzkim konkursie recytatorskim

broniewskiDnia 28 marca 2019 r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę w "II Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko-Plastycznym Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Danuty Wawiłow" zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku.

Czytaj więcej...

„Ocalić od zapomnienia” - szkolny konkurs recytatorski

7 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oraz Danuty Wawiłow – „Ocalić od zapomnienia. W konkursie wzięło udział 29 uczniów z klas I – III. Konkurs przeprowadziły panie: Grażyna Krupiarz i Alicja Jaroszewicz–Sycz. Uczestników oceniała również pani Iwona Sazon.

Czytaj więcej...

Spotkanie w Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku

stoNa zaproszenie pani Ewy Krefty 5 lutego uczniowie klasy 2 b pod opieką wychowawczyni, pani Grażyny Krupiarz udali się do Społecznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Zygmunta Augusta. Odbyło się tam pierwsze spotkanie naszych drugoklasistów z uczniami klasy trzeciej tamtejszej szkoły.

Czytaj więcej...

A TO POLSKA WŁAŚNIE…

polska7 listopada 2018r. w sali szkolnej biblioteki odbył się konkurs recytatorski, z okazji 100. rocznicy odzyskanie przez Polskę niepodległości, „A to Polska właśnie…”, zorganizowany przez panie J.Chmarę, A.Sowicz i A.Mindę.

Czytaj więcej...

Informacje dla osób niesłyszących

INFORMACJA

Informujemy, że osoby niesłyszące mogą kontaktować się ze Szkołą Podstawową nr 8 w Słupsku poprzez przesłanie:

  1. wiadomości e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. wiadomości tekstowej pod nr telefonu:
  3. faksu pod nr : tel./fax 59-8417980

Ponadto informujemy, że podczas załatwiania spraw w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku, osoba niesłysząca może korzystać z pomocy dowolnie wybranej przez siebie osoby, która będzie jej towarzyszyć w celu ułatwienia komunikacji

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013