Start

Sukces w minisiatkówce dziewcząt!

siatkarka16 lutego 2018r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce w turnieju półfinałowym rozgrywek wojewódzkich w minisiatkówce „czwórek”. Wygrana w Ustce dała nam awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 2 marca 2018 w Kwidzynie. 

W skład zespołu SP8 wchodziły: Antonina Burzyńska, Weronika Ćwiklińska, Wiktoria Koryzna, Dominika Mazurek, Natalia Niemczyk, Anna Paziewska, Natalia Rutkowska, Adrianna Suryś, Oliwia Wielg, Claudia Wojda. (zdjęcia)
Trenerem zespołu jest p. Beata Bąk.

notatka i zdjęcia: B.Bąk

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013