Start

Informacje z rozgrywek w Pomorskiej Lidze Koszykówki chłopców

koszykarzW grudniu rozpoczęła się rywalizacja w Pomorskiej Lidze Koszykówki najmłodszych chłopców. Do zespołu STK Infocity Energa Słupsk zostali powołani uczniowie SP 8 - Michał Kozioł kl. V b i Alex Kordoński kl. V c. Słupszczanie w pierwszych meczach pokonali UKS Bryzę Kolbudy 59:43 i SKS Sharks Gdynia 59:13.

Natomiast drużyna STK Grawipol Energa Słupsk, w której grali uczniowie naszej szkoły z rocznika 2008: Damian Basiński kl.III b, Macholl Adrian kl.III d, Priebe Oliwier kl. III d i Jakub Spryszak kl. IV d pokonała KS Jedynkę Pelplin 52:15. (zdjęcia)

Serdecznie gratulujemy młodym koszykarzom i życzymy dalszych wygranych!!!

notatka i zdjęcia: P.Słapik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013