Start

Zwycięstwo w minisiatkówce dziewcząt w ramach SOM

siatkarka12 i 14 grudnia 2017r. odbyły się rozgrywki w minisiatkówce dziewcząt rocznik 2005 i młodsze w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych. Zawody rozegrane zostały na dwóch boiskach równolegle w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 (Gimnazjum nr 2).

Kolejność miejsc: 1. SP8, 2. SP1, 3. SP3, 4. SP2, 5. SP6, 6. SP4, 7. SP9

W skład naszego zwycięskiego zespołu wchodziły zawodniczki: Burzyńska Antonina, Ćwiklińska Weronika, Koryzna Wiktoria, Marglarczyk Aleksandra, Niemczyk Natalia, Paziewska Anna, Rutkowska Natalia, Suryś Adrianna, Wielg Oliwia i Wojda Claudia. (zdjęcia)

trener: Beata Bąk

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013