Start

Kolejny sukces naszych pływaków!!!

plywanie9-10 grudnia 2017r. na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w pływaniu. W zawodach udział wzięło 230 zawodników z 21 klubów. Nasze miasto reprezentowały kluby SKALAR Słupsk jak zawsze wzmocniony przez zawodników ze szkoły SP-8 oraz AQUARIUS Słupsk.

Słupscy zawodnicy TP SKALAR zaprezentowali się jak zawsze z dobrej strony. Poprawiali swoje rekordy życiowe lub byli bardzo tego blisko. W klasyfikacji generalnej TP SKALAR zajął II miejsce z 8 medalami (6 złotych, 2 brązowe). Zaznaczyć trzeba, że zawody odbywały się w formule OPEN, gdzie najmłodsi rywalizowali z najstarszymi. TP SKALAR Słupsk reprezentowali: Agnieszka Rutkowska, Michał Grzecza, Dawid Plaga, Gracjan Krumplewski, Kaja Szeremeta, Wiktoria Palicka, Amelia Drużba (7C), Marcelina Kostecka (7C), Aleksander Janczylik (7C).
Podczas otwarcia zawodów miało miejsce miłe wydarzenie. Trenerzy Maciej Kowalewski, Dariusz Grondziewski oraz zawodnicy Michał Grzecza i Agnieszka Rutkowska otrzymali podziękowania z rąk Prezesa Pomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego Pana Jarosława Chrościelewskiego za wybitne osiągnięcia w 2017 roku.
Zawody uważam za bardzo udane. Większość naszych zawodników poprawiła swoje rekordy życiowe, co na pewno napędzi ich do dalszej ciężkiej pracy.
Proszę trzymać kciuki, będziemy walczyć z najlepszymi w kraju – trener Dariusz Grondziewski. (informacje pochodzą ze strony TP Skalar Słupsk - zdjęcia)

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013