Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

ping pong16 października 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku w tenisie stołowym klas IV-VII. Startowało 6 dziewcząt i 20 chłopców.

Najlepszą zawodniczką została Julia Czerwonka (kl. VI a), która wygrała w finale z Claudią Wojda (kl.VI d). W pojedynku o brązowy medal Adrianna Suryś wygrała z Natalią Niemczyk - obie z klasy VI d.
Mistrzem SP 8 w tenisie stołowytm został Maciej Trzybiński z klasy VII c, który w finale wygrał po bardzo zaciętej walce z Jakubem Wilimowiczem z klasy VII a. Na miejscu III uplasował się Bartosz Zarzycki (kl. VII a), który pokonał Jakuba Mroza (kl. VII b).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!! (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: P.Słapik