Nagrodzeni uczniowie na Gali Pomorskiego Związku Koszykówki

koszykarz3 września 2017 roku w hali 100-lecia Sopotu odbyła się GALA POMORSKIEGO ZWIĄZKU KOSZYKÓWKI. Uczniowie naszej szkoły, którzy w sezonie 2016/2017 reprezentowali zespół STK Czarni Słupsk otrzymali medale i nagrody.

Najlepsze osiągnięcia:

• U13M (rocznik 2004 i młodsi)
I miejsce: Jakub Połom kl.VIIc, Maciej Trzybiński kl. VIIc, Mateusz Kuczerowski kl. VIId, Jakub Zach kl. VIIa, Jan Pluta kl. VIc, Dominik Korf kl. VId i Maciej Suwała (absolwent SP8).

• U12M (rocznik 2005 i młodsi)
I miejsce : Jakub Zach kl. VIIa, Dominik Korf kl. VId, Jan Pluta kl. VIc, Filip Nowicki kl.VId, Wojciech Sorbian kl. Vb, Dominik Szpakowski kl. Vb i Jakub Wasilewski kl. Vb.

• U11M (rocznik 2006 i młodsi)
IV miejsce: Kacper Krefta Vc, Michał Kozioł kl. Vb, Wojciech Sorbian kl. Vb, Dominik Szpakowski kl. Vb, Jakub Wasilewski kl. Vb, Dawid Pułtużycki kl VId i Piotr Lis kl. VId.

• U10M (rocznik 2007 i młodsi)
III miejsce : Michał Kozioł kl.Vb, Alex Kordoński kl. IVc.

01 mistrz koszykowki

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

opiekun grupy: Przemysław Słapik