Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

Start

Drużynowe biegi przełajowe w ramach SOM

sport4 października odbyła się Słupska Olimpiada Młodzieży szkół podstawowych w drużynowych biegach przełajowych, które jak co roku wykorzystały różnorodność uformowania terenu w Parku Kultury i Wypoczynku. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zawody zostały przeprowadzone w późniejszym terminie, i tym razem pogoda nam sprzyjała.

Uczestnicy byli podzieleni na cztery kategorie: dziewczęta rocznik 2007 i młodsi, które pokonały dystans ok.1000 m, chłopcy rocznik 2007 i młodsi - dystans ok.1000 m, dziewczęta rocznik 2005-2006 dystans ok. 1000 m oraz chłopcy 2005-2006, którzy mieli do pokonania aż ok.2000 m. Miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli: Oliwia Kopacz (8C), Filip Nowicki (8D) i Mateusz Tomaszewski (6C). (zdjęcia)

Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013