wakacje2019

Start

Siatkarskie zmagania - październik 2018.

siatkarkaW dniach 13-14 października, wzięliśmy udział w X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINISIATKOWÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA-ZDROJU. 

Reprezentacja naszej szkoły składała się z czterech drużyn: dwóch ,,czwórek” (dziewczęta z 6b) i dwóch ,,trójek” (dziewczęta z 5d i 6b). W zawodach wzięło udział ok. 300 dziewcząt z kilkunastu miejscowości z całej Polski. (zdjęcia)

W środę, 24 października, siatkarki z 5d i 6b kibicowały w rozgrywkach Superpucharu Polski, który odbył się w ERGO ARENIE. Zmierzyli się zdobywcy Pucharu Polski 2018 Trefl Gdańsk z mistrzami Polski – ekipą PGE Skry Bełchatów. Mogliśmy zobaczyć po obu stronach siatki gwiazdy zagranicznej siatkówki i kadrowiczów Vitala Heynena, MISTRZÓW ŚWIATA. (zdjęcie)

notatka: M.Ledeman

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013